U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Paula D'Hondt-Van Opdenbosch

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paula D'Hondt-Van Opdenbosch?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1980 - 7 november 1981)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 2 december 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (eerste ondervoorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (secretaris 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
Lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 21 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 20 mei 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Kerksken (Haaltert) op 27 augustus 1926
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 24 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (3 december 1980 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 2 december 1980)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 1 januari 1979)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)
Minister
  • minister van Openbare Werken (9 mei 1988 - 15 januari 1989)
  • staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • minister van staat (sinds 26 mei 1992)