U bent hier

René D'Haeyer

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over René D'Haeyer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 2 december 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Geldrop (Nederland) op 16 april 1918 , overleden op 23 maart 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 1 januari 1979)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)