U bent hier

Louis D'haeseleer

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Louis D'haeseleer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 31 december 1976)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 31 december 1976)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 16 november 1976 - 31 december 1976)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 16 november 1976 - 31 december 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Haaltert op 20 oktober 1911 , overleden op 12 augustus 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 31 december 1976)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
Minister
  • staatssecretaris voor Openbaar Ambt (25 april 1974 - 15 oktober 1976)