U bent hier

Diane D'haeseleer

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Diane D'haeseleer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (15 februari 1977 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (15 februari 1977 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 februari 1977 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Aalst op 3 augustus 1936 , overleden op 19 juli 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (12 januari 1977 - 16 april 1977)