U bent hier

Adhémar d'Alcantara

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Adhémar d'Alcantara?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 3 juni 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 4 juni 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Brussel op 17 mei 1920 , overleden op 7 mei 2012
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (12 november 1964 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
Minister
  • minister van Middenstand (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • minister van Middenstand (28 juli 1965 - 18 maart 1966)