U bent hier

Jozef Cuyvers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Cuyvers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Duffel op 1 maart 1947
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (13 december 1987 - 23 november 1991)