U bent hier

Lambert Croux

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lambert Croux?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Bilzen op 6 maart 1927
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 28 juni 1989)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)