U bent hier

Simonne Creyf

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Simonne Creyf?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 oktober 1992)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 oktober 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Brugge op 24 mei 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 19 juli 2007)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (12 juli 1989 - 20 mei 1995)