U bent hier

Germaine Craeybeckx-Orij

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Germaine Craeybeckx-Orij?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 4 februari 1976)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 4 februari 1976)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 4 februari 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Borgloon op 11 augustus 1919 , overleden op 20 februari 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 4 februari 1976)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (28 november 1950 - 10 april 1954)