U bent hier

Hugo Coveliers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hugo Coveliers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (8 februari 1993 - 20 mei 1995)
  • VU (7 januari 1992 - 7 februari 1993)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 17 februari 1993)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 17 februari 1993)
  • Commissie voor de Media (vast lid 19 april 1993 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (secretaris 22 oktober 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 21 oktober 1986)

Meer info

Geboren te Schelle op 21 februari 1947
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 28 september 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)