U bent hier

Marcel Coucke

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Marcel Coucke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Wakken (Dentergem) op 1 mei 1920 , overleden op 16 april 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (8 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (16 april 1958 - 31 mei 1958)