U bent hier

Frans Cornelis

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Frans Cornelis?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (28 juni 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (28 juni 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te St-Katherina-Lombeek (Ternat) op 23 oktober 1915 , overleden op 29 augustus 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (27 juni 1979 - 7 november 1981)