U bent hier

Maurits Coppieters

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Maurits Coppieters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (18 januari 1979 - 21 november 1979)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
fractievoorzitter Cultuurraad (24 april 1979 - 19 november 1979)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 21 november 1979)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 21 november 1979)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juni 1979 - 21 november 1979)
voorzitter Cultuurraad (14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (voorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (voorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (voorzitter 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (voorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (voorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (9 mei 1974 - 24 februari 1976)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Bureau (derde ondervoorzitter 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
erevoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 30 januari 1991)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 14 mei 1920 , overleden op 11 november 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 14 mei 1981)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 21 november 1979)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 11 februari 1981)