U bent hier

Alfons Coppieters

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Alfons Coppieters?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (tweede ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Zele op 16 februari 1924 , overleden op 5 september 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)