U bent hier

Etienne Cooreman

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 13 december 1990)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 26 november 1984)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 26 november 1984)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 14 januari 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Zele op 14 november 1928
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (1 juni 1958 - 25 maart 1961)