U bent hier

Jozef Cools

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jozef Cools?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 4 februari 1974)
lid Cultuurraad (7 januari 1971 - 4 februari 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 4 februari 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 4 februari 1974)

Meer info

Geboren te Olmen (Balen) op 13 mei 1926 , overleden op 4 februari 1974
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 4 februari 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)