U bent hier

Willem Content

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willem Content?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 15 februari 1989 - 26 november 1990)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 8 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Blankenberge op 15 januari 1925 , overleden op 11 juni 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 24 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)