U bent hier

Marcel Colla

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcel Colla?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • BSP (17 oktober 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (17 oktober 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (tweede ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1986 - 14 januari 1986)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 26 juni 1985)

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 28 september 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 18 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (1 juni 1999 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 oktober 1978 - 16 december 1978)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 30 januari 1982)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 8 november 2001)
Minister
  • minister van Volksgezondheid en Pensioenen (23 juni 1995 - 31 mei 1999)
  • minister van Pensioenen (18 juli 1994 - 22 juni 1995)
  • minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (16 januari 1989 - 6 maart 1992)
  • staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (9 mei 1988 - 15 januari 1989)