U bent hier

Fernand Colla

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Fernand Colla?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (tweede ondervoorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Munsterbilzen (Bilzen) op 11 augustus 1919 , overleden op 12 oktober 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)