U bent hier

Jef Colin

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jef Colin?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Diest op 5 oktober 1923 , overleden op 16 juli 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)