U bent hier

Daniël Coens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 15 februari 1992)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (7 januari 1992 - 15 februari 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (voorzitter 30 januari 1992 - 15 februari 1992)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 30 januari 1992 - 15 februari 1992)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 mei 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 8 november 1988)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (3 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Brugge (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 17 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 17 juni 1980 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Brugge (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (secretaris 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (voorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Brugge (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Bureau (secretaris 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (voorzitter 20 april 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 19 april 1976)
Lid cultuurraad Kieskring Brugge (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Beernem op 3 augustus 1938 , overleden op 15 februari 1992
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 15 februari 1992)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
Minister
  • Gemeenschapsminister van Onderwijs (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • minister van Onderwijs (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • minister van Onderwijs (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • minister van Onderwijs (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • minister van Ontwikkelingssamenwerking (6 april 1981 - 12 december 1981)
  • minister van Ontwikkelingssamenwerking (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • staatssecretaris voor de Nederlandse Gemeenschap en het Vlaamse Gewest (11 juli 1979 - 17 mei 1980)
  • staatssecretaris voor het Vlaamse Gewest (3 april 1979 - 10 juli 1979)