U bent hier

Raymond Clercx

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Raymond Clercx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Neerpelt op 10 oktober 1920 , overleden op 7 juni 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)