U bent hier

Dries Claeys

Gewezen lid van de Cultuurraad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 19 mei 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Veurne-Diksmuide-Oostende (18 januari 1979 - 19 mei 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 19 mei 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 19 mei 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 14 mei 1979)
Lid cultuurraad Kieskring Veurne-Diksmuide-Oostende (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Veurne-Diksmuide-Oostende (4 april 1974 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Veurne-Diksmuide-Oostende (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Oostende op 8 april 1915 , overleden op 29 maart 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 19 mei 1980)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (1 juni 1958 - 25 maart 1961)