U bent hier

Willy Claes

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Claes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 15 oktober 1994)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 15 oktober 1994)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over de Opera voor Vlaanderen (lid 20 juni 1986 - 26 maart 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Hasselt op 24 november 1938
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 15 oktober 1994)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 10 november 1994)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken (7 maart 1992 - 9 oktober 1994)
  • vice-eerste minister en minister van Economische Zaken en het Plan, belast met de Herstructurering van het Ministerie van Onderwijs (16 januari 1989 - 6 maart 1992)
  • vice-eerste minister en minister van Economische Zaken en het Plan en minister van Onderwijs (9 mei 1988 - 15 januari 1989)
  • vice-eerste minister en minister van Economische Zaken (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • vice-eerste minister en minister van Economische Zaken (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Economische Zaken (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • vice-eerste minister en minister van Economische Zaken (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Economische Zaken (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Economische Zaken (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • minister van Economische Zaken (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • minister van Nationale Opvoeding (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van staat (sinds 2 december 1983)
Internationale mandaten
  • secretaris-generaal van de NAVO (17 oktober 1994 - 20 oktober 1995)
Andere functies
  • copartijvoorzitter BSP/PSB (1 maart 1975 - 26 juni 1977)