U bent hier

Lode Claes

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Lode Claes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Borgerhout (Antwerpen) op 17 juni 1913 , overleden op 16 februari 1997
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)