U bent hier

Albert Claes

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Albert Claes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (1 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • PVV (22 december 1981 - 31 december 1982)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 februari 1977 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (tweede ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (tweede ondervoorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Beaminster (Groot-Brittannië) op 11 juni 1915 , overleden op 12 september 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)