U bent hier

Pierre Chevalier

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Pierre Chevalier?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (16 november 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (7 januari 1992 - 15 november 1992)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (voorzitter 30 januari 1992 - 16 november 1992)
  • Commissie voor Cultuur (eerste ondervoorzitter 16 maart 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 23 september 1993)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 14 december 1992 - 15 maart 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 16 november 1992)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 februari 1992 - 16 november 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 16 november 1992)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 5 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (voorzitter 24 mei 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor de Media (voorzitter 6 februari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 23 mei 1988)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 mei 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor de Media (vast lid 25 januari 1990 - 5 februari 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 25 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 8 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Brugge op 8 oktober 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (11 oktober 2000 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 29 november 2007)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (7 mei 1990 - 4 september 1993)
Minister
  • staatssecretaris voor Buitenlandse Handel (12 juli 1999 - 10 oktober 2000)
  • staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (16 januari 1989 - 17 januari 1990)
  • staatssecretaris voor Onderwijs (18 oktober 1988 - 15 januari 1989)