U bent hier

Jan Caudron

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Jacht (plaatsvervangend lid 12 juni 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 8 juni 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 26 juni 1985)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 17 juni 1980 - 20 oktober 1980)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Parlementair werk

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Anderlecht (Brussel) op 13 januari 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 4 juli 1995)