U bent hier

Omaar Carpels

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Omaar Carpels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 3 maart 1983)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 3 maart 1983)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 3 maart 1983)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Brugge op 27 juni 1920 , overleden op 18 februari 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 3 maart 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (8 november 1981 - 3 maart 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (24 mei 1962 - 22 mei 1965)