U bent hier

Louis Cantillon

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Louis Cantillon?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Subcommissie voor Sport (lid 29 januari 1976 - 18 mei 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 17 december 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Ternat op 20 februari 1928 , overleden op 1 september 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)