U bent hier

Honoraat Callebert

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Honoraat Callebert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 27 september 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 27 september 1973)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 27 september 1973)

Meer info

Geboren te Roeselare op 7 februari 1913 , overleden op 25 oktober 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 27 september 1973)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (26 maart 1961 - 22 mei 1965)