U bent hier

Willy Calewaert

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Calewaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (voorzitter 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (10 februari 1972 - 19 februari 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 5 maart 1973)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 26 oktober 1916 , overleden op 30 oktober 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 8 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (14 mei 1974 - 16 juli 1979)
Minister
  • minister van Nationale Opvoeding (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • minister van Nationale Opvoeding (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Nationale Opvoeding (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van Openbaar Ambt en Institutionele Hervormingen (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Nationale Opvoeding (26 januari 1973 - 24 april 1974)
Grondwettelijk Hof
  • rechter van het Arbitragehof (1 oktober 1984 - 25 oktober 1986)