U bent hier

Mariette Buyse

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • CVP (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 22 mei 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 30 januari 1986 - 21 mei 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 21 mei 1986)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Dendermonde op 6 september 1926 , overleden op 5 maart 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (23 januari 1986 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (14 oktober 1980 - 7 november 1981)