U bent hier

Xavier Buisseret

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Xavier Buisseret?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 16 december 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 15 december 1993)

Meer info

Geboren te Eernegem (Ichtegem) op 5 januari 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 2 november 1997)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)