U bent hier

Jacques Buchmann

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jacques Buchmann?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (ondervoorzitter 20 april 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 19 april 1976)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 15 februari 1977 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 13 juni 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 12 januari 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 14 juni 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (tweede ondervoorzitter 14 december 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 21 juni 1988 - 13 december 1988)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 10 december 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 11 december 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 10 december 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 11 december 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (voorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Kapellen op 5 maart 1932 , overleden op 24 mei 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 21 mei 1995)
Minister
  • minister van Middenstand (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • minister van Middenstand (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • gemeenschapsminister van Huisvesting (22 december 1981 - 27 november 1985)