U bent hier

Hubert Brouns

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Hubert Brouns?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (13 juni 2004 - 1 februari 2007)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (secretaris 4 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 3 maart 1992)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2004 - 1 februari 2007)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 27 september 2004 - 1 februari 2007)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 1 februari 2007)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 10 oktober 2006)
ere-Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds 12 maart 2007)

Meer info

Geboren te Hasselt op 11 december 1947
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)