U bent hier

Paul Breyne

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paul Breyne?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 december 1990 - 20 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (voorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 29 januari 1986)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Ieper op 10 januari 1947
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie West-Vlaanderen (1 juni 1997 - 31 januari 2012)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 29 mei 1997)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 juni 1997)
Minister
  • gemeenschapsminister van Huisvesting (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)