U bent hier

Gustave Breyne

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Gustave Breyne?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Wervik op 16 februari 1914 , overleden op 14 december 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (16 april 1968 - 21 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (16 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (29 mei 1956 - 15 juni 1958)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (5 maart 1964 - 27 juni 1968)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (29 juli 1974 - 1 oktober 1977)
Minister
  • staatssecretaris voor Huisvesting en Ruimtelijke Ordening (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van het Gezin en van de Huisvesting (17 juni 1968 - 20 januari 1972)