U bent hier

Frieda Brepoels

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Frieda Brepoels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (vast lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Mopertingen (Bilzen) op 7 mei 1955
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 januari 2013)
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 13 juli 2009)