U bent hier

Edgard Bouwens

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Edgard Bouwens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 14 januari 1976)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 14 januari 1976)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 14 januari 1976)
  • Commissie voor Onderwijs (ondervoorzitter 22 mei 1974 - 14 januari 1976)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 21 mei 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (ondervoorzitter 9 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 8 maart 1972)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Lier op 11 juni 1927 , overleden op 14 januari 1976
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (3 april 1974 - 14 januari 1976)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 16 november 1971)