U bent hier

Marc Bourry

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marc Bourry?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 20 januari 1984)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 2 juni 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 20 januari 1984)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (vast lid 10 februari 1983 - 20 januari 1984)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 20 januari 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Harelbeke op 1 juli 1928 , overleden op 20 januari 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 20 januari 1984)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)