U bent hier

Maurice Bourgois

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Maurice Bourgois?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 4 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 5 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Zonnebeke op 25 september 1931
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)