U bent hier

Jozef Bosmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Bosmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (18 oktober 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (voorzitter 10 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (voorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 9 november 1988)
  • Commissie voor de Media (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 juni 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 5 juli 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (tweede ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (tweede ondervoorzitter 22 oktober 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 21 oktober 1986)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (18 oktober 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (secretaris 19 oktober 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 18 oktober 1983 - 18 oktober 1983)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 18 oktober 1983 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Mortsel op 20 januari 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (12 oktober 1983 - 12 oktober 1985)