U bent hier

Jos Bosmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jos Bosmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (tweede ondervoorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Heusden (Heusden-Zolder) op 22 september 1944
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)