U bent hier

Félicien Bosmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Félicien Bosmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 17 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 22 maart 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 maart 1989 - 20 maart 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over de Opera voor Vlaanderen (lid 20 juni 1986 - 26 maart 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Sint-Pieters-Leeuw op 25 april 1929 , overleden op 10 februari 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)