U bent hier

Roger Bosman

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Bosman?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 17 november 1994 - 15 december 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 30 januari 1992 - 16 november 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Beveren op 18 november 1928
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)