U bent hier

Raoul Bonnel

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Raoul Bonnel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (ondervoorzitter 22 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 21 mei 1979)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (tweede ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Lyon (Frankrijk) op 2 december 1918 , overleden op 10 februari 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (25 januari 1972 - 9 maart 1974)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 juni 1984 - 3 oktober 1985)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (7 december 1976 - 11 mei 1984)