U bent hier

August Bogaerts

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over August Bogaerts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (3 december 1985 - 27 juni 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 27 juni 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 27 juni 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (voorzitter 10 februari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Haacht op 22 juli 1924 , overleden op 27 juni 1987
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 27 juni 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (17 maart 1983 - 8 mei 1987)