U bent hier

Albert Bogaert

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Albert Bogaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Izegem op 20 februari 1915 , overleden op 26 juni 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)