U bent hier

Gustaaf Boeykens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Gustaaf Boeykens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juli 1977 - 5 juni 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Aalst op 26 juli 1931 , overleden op 3 december 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (1 juni 1958 - 25 maart 1961)